logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

pomiary 3D z drona
skanowanie 3d walca drogowego
skanowanie 3d tuning samochodu
skanowanie 3d elementów z blachy
skanowanie 3d koparki
skanowanie 3d samolotu
skanowanie 3d samochodu
Druk 3d na podstawie skanu 3D
skanowanie 3d krzywki
skanowanie 3d hali
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d zawieszenia
skanowanie 3d ze zdjęć
skanowanie 3d pojazdów
skanowanie 3d części pojazdów
skanowanie 3d motocykli

Może interesuje Cię również...

usługi skanowania 3D drewna
usługi skanowania 3D drewna

Usługi skanowania 3D drewna 

skanowanie 3D drewna
skanowanie 3D obiektów drewnianych
usługa skanowania 3D obiektów drewnianych

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi skanowania 3D obiektów drewnianych do celów wymienionych powyżej lub mają inny pomysł na wykorzystanie scanningu 3D to zapraszamy do kontaktu.

Możemy zeskanować drzewo, jego pień lub polano. Może wydać się dziwne, ale jeśli potrzebujemy takich obiektów do wizualizacji to usługa skanowania 3D drewna może być niezastąpiona. Innym ciekawym przykładem, jest skanowanie drzewa w odstępach czasu (np. co kwartał) i nakładając na siebie kolejne wyniki możemy przeprowadzić analizy zmiany kształtu.

Oczywiście jeśli mówimy o drewnie to do tej kategorii zaliczają się meble. Meble możemy skanować w celu stworzenia pliku prezentacyjnego lub produkcyjnego. Również jest możliwość skanowania 3D mebli starych, zabytkowych, aby wznowić ich produkcję. Skanowanie 3D krzesła

Tak samo jesteśmy wstanie zeskanować rzeźby drewniane.  Skan 3D rzeźb daje nam wiele możliwości – wirtualne zwiedzanie i pokazy, możliwość odtworzenia rzeźby (np. przez frezowanie na maszynie wieloosiowej). Digitalizacja rzeźb w celi ich wirtualnego zabezpieczenia i stworzenia kopii cyfrowej. Więcej o skanowaniu 3D rzeźb tutaj.

Możliwe jest również skanowanie drewnianych elementów zabytkowych, muzealnych i kościelnych takich jak np. krucyfiksy, zdobione drzwi, ołtarze. Usługi skanowania 3D często obejmują także skanowanie drewnianych budynków – kapliczek, kościołów itp. Wynikiem skanowania 3D drewna jest skan 3D drewna, który może być podstawą do przeprowadzenia inżynierii odwrotnej.

Inwentaryzacja terenów zielonych 

Gdzie wykorzystać skanowanie 3D drewna?

Skanowanie 3D to technika polegająca na tworzeniu modeli cyfrowych obiektów z użyciem skanera 3D. Wynikiem skanowania 3D jest siatka trójkątów zapisana w formacie .stl albo siatka trójkątów z teksturą (kolorem) zapisana w formacie .obj.

Skanerem 3D na światło strukturalne jesteśmy w stanie bez problemu zeskanować drewno w różnych jego formach. Skanowanie 3D drewna i jego form przetworzonych jak meble czy rzeźby, może przynieść ciekawe rozwiązania. 

Skanowanie 3D obiektów drewnianych

Skanowanie 3D drewna

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D