cena skan 3D
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 

©2022 Innovar3D. All rights reserved.

 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Skanowanie 3D mebli

Skanowanie 3D mebli

Usługi skanowania 3D można wykorzystywać w meblarstwie. Wynikiem skanowania 3D mebli jest siatka trójkątów, którą najczęściej zapisuje się w formacie .stl (bez koloru) lub .obj (z kolorem) Jest to bardzo przydatna informacja do wizualizacji oraz dalszych prac projektowych.

Jak wykorzystać skanowanie 3D mebli

  • Wizualizacje mebli 3D

Skan 3D to najszybsza metoda uzyskania geometrii 3D detali, z wiernym odwzorowaniem kształtu, jak i koloru (tekstury). Jest to bardzo przydatne w momencie, kiedy chcemy zrobić prezentację 3D, osadzić nasz mebel w środowisku rozszerzonej rzeczywistości albo zaprezentować nasz detal na stronie www.

 

  • Odtworzenie modeli CAD wzorów mebli, do których nie posiadamy dokumentacji 3D

Skanowanie 3D mebli jest nieocenione w przypadku, gdy mamy zabytkowy mebel i chcielibyśmy wznowić jego produkcję a pracujemy na modelach 3D. Po zeskanowania 3D mebli, na podstawie siatki, trójkątów możemy przeprowadzić inżynierię odwrotną detalu. Finalnym produktem może być model CAD, który zostanie użyty do wygenerowania kodu na obrabiarce numerycznej. W niektórych przypadkach do tego nada się już sama siatka trójkątów, co wpłynie pozytywnie na finalną cenę usługi skanowania 3D mebli.

 

  • Skanowanie 3D mebli pod meble na wymiar

Skan 3D mebli może być pomocnym narzędziem do tworzenia mebli na wymiar. Można zeskanować zarówno całe pomieszczenie, jak i tylko jego wycinek (np. pomiędzy już istniejącymi meblami). Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasz produkt będzie pasował w miejsce, w które został zaprojektowany. Jest to szczególnie przydatne w pomieszczeniach o trudnych do mierzenia kształtach i z różnymi obecnymi elementami – np. gzymsy, orurowania.

 

Jeśli są Państwo powiązani z branżą meblarską, i mają Państwo potrzebę skorzystania z usługi skanowania 3D laserowego lub optycznego do ww. wymienionych zagadnień, lub mają Państwo inny pomysł na wykorzystanie skanera 3D do mebli to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

usługa skanowania 3D mebli
skanowanie 3D mebli
skanowanie 3D mebli

Usługi skanowania 3D mebli i inżynieria odwrotna

usługi skanowania 3D mebli
usługi skanowania 3D stół

Może interesuje Cię również...

skanowanie 3d motocykli
skanowanie 3d części pojazdów
skanowanie 3d pojazdów
skanowanie 3d ze zdjęć
skanowanie 3d motocykli
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d motocykli
skanowanie 3d motocykli
skanowanie 3d motocykli

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

innovar 3d

innovar 3d skanowania 3d

skanowanie 3d budynków
pomiary 3D z drona