cena skan 3D
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Innovar 3D
ul. Łęgska 41 
87-800 Włocławek


tel. +48 799 01 77 77 
email: biuro@innovar.pl

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

©2021 Innovar3D. All rights reserved.

 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

 linkedin facebook innovar mail biuro innovar

innovar 3d

innovar 3d skanowania 3d

DRUK 3D - usługi druku 3D

Usługi druku 3D

Wykonujemy usługi druku 3D. Posiadamy drukarkę w technologii LPD (Layer Plastic Deposition) o dużym polu roboczym 265 mm x 265 mm x 300 mm. Stosowana przez nas drukarka 3D posiada dwie dysze, przez co świetnie sprawdza się w drukowaniu funkcjonalnych prototypów. Podczas wydruku, używane są dwa materiały, jeden właściwy budulcowy, a druki podporowy, który może być rozpuszczalny w wodzie. Dzięki zastosowaniu takiego układu jesteśmy w stanie wydrukować 3D detale o bardzo skomplikowanych kształtach oraz w pełni funkcjonalne mechanizmy, które mogą składać się z wielu części, ale nie trzeba ich składać (drukowany jest już cały projekt, a nie zestaw części). Drukarka ta również świetnie nadaje się do druku 3D „zwykłych” detali.

Jeśli mają Państwo detal do druku 3D, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu wyceny – prawie zawsze jest potrzebny plik na podstawie, którego ocenimy ilość materiału oraz czas druku, co wpływa na końcową wycenę.

Wykonujemy też usługi szybkiego prototypowania. Posiadamy skanery 3D oraz programy do projektowania CAD. Jeśli mają Państwo detal, który trzeba zduplikować (skan 3D i wydruk 3D) albo pomysł na produkt (projekt CAD i wydruk 3D) to jesteśmy w stanie zrobić kompleksową usługę.

Druk 3D

Szybkie prototypowanie