logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

pomiary 3D z drona
skanowanie 3d walca drogowego
skanowanie 3d tuning samochodu
skanowanie 3d elementów z blachy
skanowanie 3d koparki
skanowanie 3d samolotu
skanowanie 3d samochodu
Druk 3d na podstawie skanu 3D
skanowanie 3d krzywki
skanowanie 3d hali
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d zawieszenia
skanowanie 3d ze zdjęć
skanowanie 3d pojazdów
skanowanie 3d części pojazdów
skanowanie 3d motocykli

Może interesuje Cię również...

Druk 3D w tuningu samochodów
Skan 3D oraz model CAD

Skanowanie 3D

Jednym z elementów szybkiego prototypowania jest skanowanie 3D - tym też się specjalizujemy, Więcej o naszych realizacjach mogą się Państwo dowiedzieć tutaj, Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontakt w sprawie wyceny skanowania 3D.

Szybkie prototypowanie

Druk 3D

Wykonujemy też usługi szybkiego prototypowania. Posiadamy skanery 3D oraz programy do projektowania CAD. Jeśli mają Państwo detal, który trzeba zduplikować (skan 3D i wydruk 3D) albo pomysł na produkt (projekt CAD i wydruk 3D) to jesteśmy w stanie zrobić kompleksową usługę.

Jeśli mają Państwo detal do druku 3D, zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu wyceny – prawie zawsze jest potrzebny plik na podstawie, którego ocenimy ilość materiału oraz czas druku, co wpływa na końcową wycenę. Wykonujemy również usługi skanowania 3D . Druk 3D rzeźb. Drukowanie 3D rzeźb i skanowanie 3D  dla Muzeum Okręgoweg im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy opisaliśmy tutaj - zapraszamy do zapoznania się. 

Wykonujemy usługi druku 3D. Posiadamy drukarki w technologii LPD (Layer Plastic Deposition) o dużym polu roboczym 265 mm x 265 mm x 300 mm. oraz drukarki SLA. Stosowana przez nas drukarka LPD 3D posiada dwie dysze, przez co świetnie sprawdza się w drukowaniu funkcjonalnych prototypów. W drukarkach SLA stosujemy różnorodne żywcie od bardzo twardych po elestyczne.  Podczas wydruku, używane są dwa materiały, jeden właściwy budulcowy, a druki podporowy, który może być rozpuszczalny w wodzie. Dzięki zastosowaniu takiego układu jesteśmy w stanie wydrukować 3D detale o bardzo skomplikowanych kształtach oraz w pełni funkcjonalne mechanizmy, które mogą składać się z wielu części, ale nie trzeba ich składać (drukowany jest już cały projekt, a nie zestaw części). Drukarka ta również świetnie nadaje się do druku 3D „zwykłych” detali. 

Usługi druku 3D

DRUK 3D - usługi druku 3D

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D