Galeria zdjęć z drona
Zdjęcia z drona Włocławek
Modele 3D terenu

Wykonujemy realizacje z użyciem drona (BSP – bezzałogowy statek powietrzny) na terenie Włocławka i okolic. Nasza firma zajmuje się głównie skanowaniem 3D i inżynierią odwrotną, ale jedną z gałęzi wykonywanych przez nas usług są zdjęcia i filmy z wykorzystaniem BSP.

Wykorzystując fakt, że profesjonalny dron wyposażony w odpowiednią kamerę, może wykonać zdjęcia wysokiej rozdzielczości, które to zdjęcia można wykorzystać do, stworzenia modeli 3D obiektów, ortofotomap czy stworzenia modeli przestrzennych ukształtowania terenu.

Zajmujemy się pomiarami 3D terenu. W zależności od stawianych wymagań dotyczących realizacji, pomiary wykonujemy bezzałogowymi statkami powietrznymi (dronami), skanerami 3D geodezyjnymi albo wykorzystując oba rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Ortofotomapa

Realizacje z drona - GALERIA

Zdjęcia i filmy:

Pomiar objętości, pomiar powierzchni, modele 3D

Ortofotomapy, mapy terenu, rzeźba terenu:

Usługi z wykorzystaniem drona:

logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2023 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D