Galeria zdjęć z drona

Realizacje z drona - GALERIA

logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

Pomiary 3D z drona Włocławek

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami zdjęć, filmów lub modeli 3D z drona, to zapraszamy do kontaktu.

Usługi loty dronem zdjęcia i filmy Włocławek

Tak samo jak przy zdjęciach, koszt ustalamy przed realizacją indywidualnie, ale można przyjąć, że jeden 20-30 minutowy lot z filmowaniem to koszt od 250 zł netto.

Film z dorna cena Włocławek

Skanowanie 3D z Drona Włocławek

Wszystkie wyceny ustalamy indywidualnie, ale ceny za jeden lot dronem ( 20-30 minut w zależności od rodzaju lotu oraz warunków atmosferycznych) to koszt od 200 zł netto – uzyskujemy wtedy około 15-25 zdjęć. Przy dalszych lokalizacjach możliwy jest dodatkowy koszt dojazdu.

Zdjęcia z drona cena Włocławek

Ortofotomapa Dron Włocławek
Dron Filmy Zdjecia Włocławek
Dron filmy Włocławek

Głównym naszym zajęciem, jeśli chodzi o wykorzystanie drona jest tworzenie modeli 3D oraz ortofotomap. Więcej o tym rodzaju usług pisaliśmy tutaj.

Opis pomiaru objętości powierzchni na przykładzie żwirowni.

Modele 3D, ortofotomapy z drona Włocławek

Oprócz zdjęć wykonujemy również filmy z drona. Jesteśmy w stanie wykonać bardzo płynne ujęcia obiektów, które należy sfilmować. Również można wykonać filmy, które w dynamiczny sposób śledzą obiekt (np. samochód) czy też osobę.

Wykonujemy realizacje z użyciem drona (BSP – bezzałogowy statek powietrzny) na terenie Włocławka i okolic. Nasza firma zajmuje się głównie skanowaniem 3D i inżynierią odwrotną, ale jedną z gałęzi wykonywanych przez nas usług są pomiary 3D z wykorzystaniem BSP. Dron ten wyposażony jest w bardzo dobrą kamerę, co umożliwia wykonywanie bardzo szczegółowych zdjęć. Dlatego jako dywersyfikacja naszej działalności, wykorzystujemy drona do robienia zdjęć głównie na terenie Włocławka i okolic.

Zdjecia z drona Włocławek

Filmy z drona Włocławek

Zdjęcia z drona Włocławek - usługi

DRON Włocławek Usługi

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D