logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

Skanowanie mebli w Warszawie

Skanowanie  3D można wykorzystać w meblarstwie. Tutaj występują głównie dwa powody skanowania 3D mebli. Jedno to wizualizacji a drugie do produkcji. Mieliśmy już przyjemność przeprowadzić skan 3D w Warszawie.

Skanowanie obuwia w Warszawie

Skanowanie 3D jest często dla wizualizacji jednym z często powtarzających tematów jest skanowania 3D obuwia. Takie tematy łatwo zrealizować przez wysyłkę  butów do naszego biura ale też mieliśmy realizacje wyjazdowe u klienta na terenie Warszawy.

Skanowanie samochodów dostawczych na terenie Warszawy

Specjalizujemy się również w skanowania 3D samochodu dostawczych. Część ze skanowań 3D samochodów dostawczych przeprowadziliśmy również na terenie miasta w Warszawie.

Skanowanie samolotu Warszawa

Jedną z ciekawych kompleksowych usług skanowania 3D i inżynierii odwrotnej przeprowadziliśmy dla Instytut Lotnictwa - Sieć Badawcza Łukasiewicz. Skanowanie samolotu AN-2 dlaczego było przeprowadzić taka usługę napisaliśmy tutaj.

Skanowanie 3D plomby budowlanej na terenie Warszawy

Temat trochę mniejszy ale nie mniej ważny. Inwestor chciał wstawić miedzy istniejące budynki tzw. plombę budowlaną. Te skanowanie laserowe odbyło się w Warszawie.

Skanowanie pomników w Warszawie

Skanowanie rzeźby, która jest pod gołym niebem w parku Skaryszewskim. Celem tego skanowania 3D była potrzeba wizualizacji rzeźby oraz wykonanie kopi w technologii CNC oraz druku 3D. Skanowanie 3D Warszawa

Skanowanie rzeźby Rytm w parku Skaryszewskim 

Skanowanie 3D rzeźb w Warszawie

Przykład fotorealistycznych skanów 3D w świecie sztuki. Dla jednej z galerii sztuki w Warszawie wykonaliśmy skanowanie 3D rzeźb. Modele 3D tych rzeźby docelowo trafiły do na wirtualny rynek NFT – więcej o tej tematyce można poczytać tutaj

Skanowanie infrastruktury w Warszawie

Jednak z naszych niedawnych realizacji, skanowanie 3D na ternie Warszawy, gdzie liczył się czas i dokładność skanowania 3D. Wynik skanu 3D przerobiliśmy na model 3D CAD, który posłuży do zaprojektowania nowej konstrukcji. Więcej napisaliśmy o tym temacie tutaj na blogu.

Warszawa skan 3D porsche 911

Skanowanie 3D Warszawa samochodu pod wizualizacje. Miało miejsce na terenie Warszawy. Wyniki takiego skanu 3D będą wykorzystane w filmie. Więcej o skanowanie 3D Porsche tutaj. Skanowanie 3D Warszawa

Skan 3D w Warszawie laserowe skanowanie budynków
Skanowanie budynków w Warszawie
Skanowanie 3D samochodu w Warszawie
Skanowanie 3D Warszawa laserowe
Skanowanie 3D Warszawa. Skanowanie 3D w Warszawie

Była to realizacja, w której na terenie Warszawy została zeskanowana opustoszała kamienica. Celem takiego skanowania 3D była inwentaryzacja-architektoniczna budowlana. Więcej o tej realizacji opisaliśmy tutaj na blogu. Skanowanie 3D Kamienicy na Pradze.

Poniżej przedstawimy kilka wybranych usług skanowania 3D jakie przeprowadziliśmy właśnie na obszarze Warszawy. Na naszej stronie są opisane tematy, na które otrzymaliśmy zgodę aby je publikować, niestety ale w Warszawie przeprowadziliśmy najwięcej skanowania 3D w firmach czy instytucjach, które z racji ich profilu działalności nie mogliśmy stworzyć takiego opisu. Realizacjami, którymi możemy się pełnoprawnie pochwalić to:

Posiadamy skaner 3D optyczne oraz laserowe, które cechują się mobilnością (mieszczą się w walizkach i można je spokojnie transportować np. samochodem). Nasza główna siedziba mieści się we Włocławku ale do Warszawy mam około 2 godziny jazdy samochodem. Nie raz były sytuacje, że tego samego dnia co klient dzwonił w sprawie usługi, byliśmy już przeprowadzić skanowanie 3D w Warszawie. Należy pamiętać, że przy wyborze firmy należy również kierować się doświadczeniem tej firmy, realizacjami jakie już miała oraz jaką etykę pracy sobą reprezentuje. Skanowanie 3D Warszawa

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi na terenie całego kraju oraz za granicą. Bardzo często świadczymy również usługi skanowania 3D i inżynierii odwrotnej w  Warszawie. Skanowanie 3D Warszawa to proces w którym uzyskujemy cyforwy model 3D albo od razu poskanowaniu w formie siatki trójkątów lub chmury punktów albo w formie obrobionej, najczęściej model CAD albo BIM – jest to wyniki przeprowadzenia usługi inżynierii odwrotnej w Warszawie.

Warszawa skanowanie 3D zapraszamy do kontaktu

Skanowanie 3D Warszawa

Skan 3D Warszawa

Skanowanie 3D w Warszawie

Skanowanie 3D Warszawa

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D