Chcę otrzymać wycenę usługi

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D

logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

15 grudnia 2022
model CAD i NURBS porównanie

Skanowanie 3D do NFT Targi Sztuki  

 

Digitalizacja 3D rzeźby  Skan 3D nft

W dniach 25-28.11.2022 w hali targowej EXPO XXI w Warszawie odbyła się 19 edycja Warszawskich Targów Sztuki. Wystawiało się ponad 80 wystawców z całej Polski, było wystawionych ponad 1000 dzieł sztuki, obywały się warsztaty oraz można było porozmawiać. Jedną z tematyk targów była branża NFT i tokenizacja dzieł sztuki.  Jednym z wystawców była Warszawska Galeria Station of Art.

 

Wykonanie skanu 3D rzeźb dla galerii sztuki. 

 

skanowanie 3D realistyczne do NFTrealistyczny skan 3D NFT

Dla tej galerii firma INNOVAR wykonała skany 3D dwóch rzeźb autorstwa Marka Zygi. Jednym z zeskanowanych dzieł była rzeźba Nigdy nie jest za późno. Jest to obiekt o wysokości 160 cm, wykonany z gliny, większa cześć jest szkliwiona, w kolorze czarnym co generuje bardzo wysoki połysk. Dostarczyliśmy skany 3D rzeźb o bardzo wysokim poziomie odwzorowania geometrii oraz z wiernie odzwierciedloną teksturą.

 

Wykorzystanie skanów 3D dzieła artystów.

 

Tokenizacja rzeźb

Później galeria we własnym zakresie opracowała animacje 3D rzeźby, hologram oraz ztokenizowała wersję cyfrową wystawiając ją na jednej z giełd NFT. Skanowanie 3D jest to proces, w którym otrzymujemy cyfrowy odpowiednik rzeczywistego obiektu. Wynik 3D jest tak zapisany, że bez problemów można na nim dalej pracować i poddawać dalszej obróbce czy modyfikacjom. Mimo faktu, że zeskanowane rzeźby charakteryzowały się wysokim połyskiem i były po części koloru czarnego, dostarczyliśmy wysokiej jakości wyniki, dzięki czemu stawiane przez galerie cele zostały spełnione. 

Siatka trójkątów do NFTskanowanie 3d pod NFT

 

 

 

 


Skanowanie 3D do NFT Targi Sztuki