Chcę otrzymać wycenę usługi

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D

logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

02 lutego 2022
skan 3d porsche

skan 3d samochodu

Skanowanie 3D samochodu  - Porsche 911

 

Jedna z naszych realizacji, gdzie zeskanowaliśmy Porsche 911 Turbo z 1980r.  Wynik skanowania 3D to siatka trójkątów z teksturą. Taki format zapisu można wykorzystać w wszystkiego rodzaju wizualizacjach 3D oraz przy inżynierii odwrotnej.

usługa skanowania 3d samochodu

Cel skanowania 3D samochodu sportowego.

 

W tym konkretnym przypadku, zamawiającemu zależało, aby uzyskać wysokiej jakości siatkę trójkątów wraz z fotorealistyczną teksturą. Taki model 3D ma być wykorzystany później w animacji. 

skanowanie 3d porsche

Przebieg realizacji skanowania 3D.

 

Samochód został zeskanowany w studio, które umożliwiało swobodny wjazd samochodu oraz dawało równomierne oświetlenie. Samo skanowanie 3D samochodu, może się odbyć nie tylko w studio ale też w garażu czy na parkingu (przy założeniu, że będzie dobra pogoda). Jednak, aby uzyskać fotorealistyczną teksturę, trzeba zadbać o dobre oświetlenie oraz odpowiedni dystans od skanowanego obiektu, dlatego skanowanie 3D odbyło się w studio. Samą karoserię udało się zeskanować bez większych przygotowań, ale szyby trzeba było jednak odpowiednio przygotować, więcej o skanowaniu szkła tutaj. Więcej szczegółów dot. samego skanowania nie możemy tutaj napisać ale jeśli chcą Państwo zrealizować podobną usługę to zapraszamy do kontaktu. 

skanowanie 3d samochodu sportowego

 

 

Skanowanie 3D Porsche 911