cena skan 3D
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

©2021 Innovar3D. All rights reserved.

 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

Cena usługi skanowania 3D

Mimo, że cały proces skanowania 3D nie wydaje się być bardzo skomplikowany do jego przeprowadzenia konieczny jest profesjonalny sprzęt oraz operator z dużym doświadczeniem. Nieumiejętne używanie skanera 3D może skutkować między innymi tym, że pomiar będzie niedokładny, a powstała  siatka trójkątów będzie słabej jakości. Dodatkowo zakup skanerów 3D i dedykowanych im oprogramowań związany jest z wydatkiem dziesiątek tysięcy złotych. W związku z tym rozwiązaniem polecanym zarówno dla dużych firm, jak i dla indywidualnych klientów jest usługa skanowania 3D. Biorąc taką usługę w naszej firmie można być pewnym, że cały proces będzie przeprowadzony profesjonalnie, a wyniki będą zadawalające, a w razie wątpliwości nasz pracownik będzie służyć poradą. 

CENNIK SKANOWANIA 3D

Kupić skaner 3D czy wziąć usługę skanowania 3D?

Każda profesjonalnie wykonująca usługi skanowania 3D firma przyzna, że bardzo trudno stworzyć uniwersalny cennik skanowania 3D. Jest to niestety niemożliwe ze względu na liczne zależne, które kształtują ostateczną cenę skanowania 3D. Każdą wycenę wykonujemy indywidualnie, na podstawie dostarczonych informacji, zdjęć i przeprowadzonej rozmowy z klientem. Z racji dużego naszego doświadczenia w branży, wycena następuje bardzo szybko - najczęściej kilka godzin od wstępnego zapytania od klienta albo podczas pierwszej rozmowy telefonicznej w sprawie wyceny. Zawsze staramy się.  również doradzić co jeszcze wykonać w realizowanym projekcie, oprócz skanowania 3D, aby finalne wyniki był w najlepszy sposób użyteczny dla klienta.  Można w skrócie określić, że cena skanowania 3D waha się od 300  do 20 000 zł i więcej (od skanowania jednego detalu do skanowania kilkunastu obiektów, wraz z postprocessingiem i nie rzadko z inżynierią odwrotną). Jednak, jak na opisanym przykładzie ostateczną cenę poznać można dopiero po zapoznaniu się z obiektem (i ich ilością), po ustaleniu dokładnych kryteriów oraz po podaniu, jaki jest cel skanowania 3D. 

Jeśli chcesz poznać przykładowe ceny skanowania 3D intersujących Cię obiektów (detali, części roboczych, pojazdów, budynków, muzealiów, ludzi itd.) - zapraszamy do kontaktu i zadania pytania! Oferujemy jedne z najlepszych cen na rynku, w połączeniu z najwyższą jakością wykonywanych usług. 

Cennik skanowania 3D zależy między innymi od:

  • rodzaju skanowanego obiektu - stopnia jego skomplikowania, ilości szczegółów, struktury, materiału wykonania (np. modele szklane trudniej zeskanować), wielkości, od celu skanowania 3D i od tego, na jakim wyniku końcowym nam zależy 

  • sposobu realizacji - usługi wykonujemy w całej Polsce jak i za granicą - zarówno na miejscu u klientów, w wybranych lokalizacjach (np. salony samochodowe, muzea), jak również skanujemy obiekty przesłane do naszej siedziby

  • zakresu wykonywanej usługi - ma to bardzo istotny wpływ na ilość pracy, którą musimy wykonać, a co za tym idzie cenę usługi. Wykonane skany 3D przesyłamy jako:

  • Cena skanowania 3D zależy również od tego, czy konieczne jest wykonanie usługi inżynierii odwrotnej oraz przeprowadzenia wynikających z tego procesów obróbki plików, czy też pomiarów. 

Cennik skanowania 3D - od czego zależy

cena skanowania 3D

Mam pytanie

ile kosztuje skanowanie 3D
cennik skanowania 3D
skanowanie 3D cennik
skanowanie 3D cena
skanowanie 3D obiektów cennik

Chcę zapytać o wycenę

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

 linkedin facebook innovar mail biuro innovar

innovar 3d

innovar 3d skanowania 3d

Wycena skanowania 3D - jak najszybciej ją uzyskać ? 

Aby dowiedzieć się, ile może wynieść koszt usługi skanowania 3D lub/i inżynierii odwrotnej, najlepiej skontaktować się z nami wypełniając formularz albo poprzez kontakt telefoniczny. Wypełniając formularz kontaktowy najlepiej podać więcej informacji niż mniej, warto przygotować zdjęcie skanowanego obiektu (jeśli to możliwe) oraz wskazać oczekiwany wynik po skanowaniu. Po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się w celu uzgodnienia szczegółów i przedstawimy ofertę na konkretną usługę. 

Chcę otrzymać wycenę usługi

Co chcesz skanować?
Jeśli inny obiekt podaj jaki:
Jaki wynik potrzebujesz?
siatka trójkątów
model NURBS
model CAD
Twój e-mail:
Sprawdź cenę skanowania 3D
Sprawdź cenę skanowania 3D
Formularz został wysłany — zaraz otrzymasz wycenę na maila
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Poznaj cenę skanowania 3D - uzupełnij formularz