cena skan 3D
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Innovar 3D
ul. Łęgska 41 
87-800 Włocławek


tel. +48 799 01 77 77 
email: biuro@innovar.pl

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

©2021 Innovar3D. All rights reserved.

 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

Cena usługi skanowania 3D

Mimo, że cały proces skanowania 3D nie wydaje się być bardzo skomplikowany do jego przeprowadzenia konieczny jest profesjonalny operator sprzętu. Nieumiejętne używanie skanera 3D może skutkować między innymi dziurami w powstałej siatce trójkątów, jej zakrzywieniami czy zniekształceniami. Dodatkowo zakup skanerów 3D i dedykowanych im oprogramowań związany jest z wydatkiem dziesiątek tysięcy złotych. W związku z tym rozwiązaniem polecanym zarówno dla dużych firm, jak i dla indywidualnych klientów jest usługa skanowania 3D. Biorąc taką usługę w naszej firmie można być pewnym, że cały proces będzie przeprowadzony profesjonalnie, poprawnie, a w razie wątpliwości nasz pracownik będzie służyć poradą. 

CENNIK SKANOWANIA 3D

Kupić skaner 3D czy wziąć usługę skanowania 3D?

Każda profesjonalnie wykonująca usługi skanowania 3D firma przyzna, że bardzo trudno stworzyć uniwersalny cennik skanowania 3D. Jest to niestety niemożliwe ze względu na liczne zależne, które kształtują ostateczną cenę skanowania 3D. Podobnie jak trudno byłoby określić cenę wyjazdu wakacyjnego nie znając żadnych jego szczegółów - wszystko będzie zależeć od czasu trwania, miejsca, ilości osób, wyżywienia itd. Można w skrócie określić, że cena skanowania 3D waha się do 300 do 20 000 zł, jednak jak na opisanym przykładzie ostateczną cenę poznać można dopiero po ustaleniu dokładnych zależnych. 

 

 

Cennik skanowania 3D zależy między innymi od:

  • rodzaju skanowanego obiektu - stopnia jego skomplikowania, ilości szczegółów, struktury, materiału wykonania (np. modele szklane trudniej zeskanować), wielkości, trudności dotarcia do obiektu (np. droższe będzie skanowanie w niebezpiecznych warunkach) itd. 

  • sposobu realizacji - usługi wykonujemy w całej Polsce - zarówno na miejscu u klientów, w wybranych lokalizacjach (np. salony samochodowe, muzea), jak również skanujemy obiekty przesłane do naszej siedziby

  • zakresu wykonywanej usługi - ma to bardzo istotny wpływ na ilość pracy, którą musimy wykonać, a co za tym idzie cenę usługi. Wykonane skany 3D przesyłamy jako:

  • Cena skanowania 3D zależy również od tego, czy konieczne jest wykonanie usługi inżynierii odwrotnej oraz przeprowadzenie wynikających z tego procesów obróbki plików, czy też pomiarów. 

Cennik skanowania 3D - od czego zależy

cena skanowania 3D
cennik skanowania 3D

Zapraszamy do kontaktu

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

 linkedin facebook innovar mail biuro innovar

innovar 3d

innovar 3d skanowania 3d