logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

pomiary 3D z drona
skanowanie 3d walca drogowego
skanowanie 3d tuning samochodu
skanowanie 3d elementów z blachy
skanowanie 3d koparki
skanowanie 3d samolotu
skanowanie 3d samochodu
Druk 3d na podstawie skanu 3D
skanowanie 3d krzywki
skanowanie 3d hali
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d zawieszenia
skanowanie 3d ze zdjęć
skanowanie 3d pojazdów
skanowanie 3d części pojazdów
skanowanie 3d motocykli

Może interesuje Cię również...

mama 3D
figura 3D ciąży
figura 3D ciąży

Na pewno! Jest to pamiątka na całe życie, którą możemy wykonać tylko w wąskim etapie naszego życia. Jednak wyniki jest wyjątkowy, ma swój indywidualny charakter.

 

Czy warto?

Usługa standardowa tj. skanowanie w jednej pozie, u nas w biurze, przygotowanie wyniku 3D i figurka wykonana drukiem 3D (mająca ok. 10 cm wysokości) oraz obróbki do finalnego efektu to koszt 800 - 1000 zł netto. Dodatkowe koszty stwarza dojazd na skanowanie w domu klientki, większa ilość póz lub chęć otrzymania większego wydruku 3D.

Koszt takiej usługi?

Skanowanie 3D przeprowadzane jest przez naszego wykwalifikowanego pracownika. Zapewniamy jak największy komfort dla przyszłej mamy. Zalecamy okres około 8-ego miesiąca ciąży, kiedy ciąża jest już mocno widoczna, a przyszła mama ma jeszcze więcej siły. Zachęcamy do przyjścia z osobą towarzysząca. Skanowanie 3D jest wykonywane w wybranej przez przyszłą mamę pozie lub pozach. Następnie przeprowadzamy szybką weryfikację wyników i jeśli pojawi się zbyt dużo ruchów to przeprowadzamy ponowne skanowanie 3D.

Na tym kończy się udział przyszłej mamy. Następnie plik jest obrabianych tak, aby nadawał się do druku 3D. W naszej firmie drukowana jest figurka, która jest poddawana postprocesingowi. Pliki cyfrowe są wysyłane do zamawiającego formą elektroniczną (należy je pobrać i zarchiwizować) a figurka, bezpiecznie pakowana i wysłana do klienta. Czas przebywania u nas w biurze to najczęściej mniej niż pół godziny. Umawiamy się zawsze indywidulnie - na konkretny dzień i godzinę, aby nie było niepotrzebnego czekania. Czas obróbki wyniku i druku 3D to od 1 tygodnia do 4 tygodni. Czas zależy od ilości realizowanych projektów, ale przed wykonaniem usługi podajemy spodziewany czas realizacji.

Przed zdecydowaniem się na usługę trzeba się z nami skontaktować (najlepiej telefonicznie)  – omówimy wszystkie szczegóły i umówimy na dogodny termin dla obu stron.

Jak wygląda realizacja usługi? 

- dojazd do klientki

- wykonanie skanu 3D w kilku pozach 

- ustalenie wytycznych obróbki figurki

- figura w większym rozmiarze (nawet 1:1)

Z opcji dodatkowo płatnych opcji są możliwe: 

- skanowanie 3D przeprowadzone u nas w biurze

- obróbkę skanu 3D. Trzeba pamiętać, że pomimo, że czas skanowania jest maksymalnie krótki to najczęściej osoba, która jest skanowana wykonana minimalne ruchy czy wykona lekkie zmiany pozycji (lub też po prostu ruszać się będzie dziecko w brzuchu). Takie drobne ruchy są widoczne na skanie 3D, w takiej sytuacji konieczne jest wykonanie przez nas obróbki pliku, aby finalny model wyglądał jak najlepiej. Podczas obróbki usuwane są również wszelkie niedoskonałości (np. elementy bielizny, w razie chęci znamiona itd.)

- plik 3D, czyli wirtualny model ciała – siatkę trójkątów wraz z teksturą – zapisaną w formatach .obj i .stl. Plik ten w swoim zakresie możemy wykorzystać w dowolny i nieograniczony sposób. Między innymi do prezentacji 3D, do druku 3D (jeśli chcemy druk o wyjątkowych specyfikacjach możemy to firmie zewnętrznej) lub do stworzenia figury w innymi technologiami

- figurę - mini rzeźbę – model ciała - stworzoną za pomocą druku 3D. Figurka będzie miała wysokość około 10 cm i będzie poddana postprocesingowi druku 3D (pozbycie się materiałów podporowych / wygładzenie struktury/ finalna kosmetyka)

Nasza podstawowa oferta obejmuje:

wyjątkowa pamiątka z ciąży

Powstały wynik jest bardzo dokładny, o wysokiej rozdzielczości. Daje na to nam najlepsze podstawy do dalszego wykorzystania takiego pliku. Otrzymany skan 3D to model, który bezpośrednio można użyć do wydruku 3D, dzięki któremu stworzymy niepowtarzalną pamiątkę z tego wyjątkowego okresu, która zostanie z nami na lata. Klasyczna oferowana przez nas figurka ma wysokość około 10 cm, jednak na życzenie może być również większa (nawet druk w skali 1:1!). Oferowane figurki mogą być poddane obróbce i mieć wybrany przez Państwa kolor (np. biały, czarny, srebrny, złoty). 

Wyjątkowa pamiątka z ciąży - stworzenie figurki za pomocą drukowania 3D

skanowanie 3D kobiet w ciąży

Skanowanie 3D osoby posiadanymi przez nas skanerami 3D jest nieinwazyjne, bezdotykowe i w zupełności nieszkodliwe. Przypomina po prostu robienie bardzo szybko, bardzo dużej ilości zdjęć. Jest to całkowicie bezpieczne zarówno dla kobiety w ciąży, jak i dla dziecka. Proces jest szybki, a w zależności od wybranej pozy, skanowanie 3D trwa od kilkudziesięciu sekund do 2-3 minut. Wystarczy przez ten krótki czas pozostać w bezruchu. Skanowanie 3D wykonujemy w dowolnej pozie wybranej przez klientkę i w wybranym przez nią ubiorze. 

Proces skanowania 3D

Chcesz mieć coś wyjątkowego, coś o bardzo indywidualnym charakterze?  Wspaniałą pamiątkę z okresu ciąży, która będzie nam towarzyszyć przez lata. 

Wykorzystując skanowanie 3D możemy stworzyć wirtualny model ciała, pokazując jak jest ono wyjątkowe w tym czasie. Otrzymany model 3D możemy przechowywać cyfrowo, lub wydrukować tworząc mini rzeźbę - niepowtarzalną figurkę ciążowego brzuszka. 

 

Skanowanie 3D i Druk 3D – zaawansowane technologie na stworzenie niezapomnianej pamiątki

MAMA 3D - skanowanie przyszłych mam

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2023 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D