cena skan 3D
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Innovar 3D
ul. Łęgska 41 
87-800 Włocławek


tel. +48 799 01 77 77 
email: biuro@innovar.pl

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

©2021 Innovar3D. All rights reserved.

 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

ZASTOSOWANIA  SKANOWANIA 3D

Skanowanie 3D żywności

Wykonując usługę skanowania 3D warzyw i owoców dostajemy wynik 3D, który może być wykorzystany w animacjach 3D, prezentacjach online, w grach komputerowych czy też mamy odpowiedni plik, aby taki owoc czy warzywo wydrukować na drukarce 3D.

skanowanie 3D żywności

Dowiedz się więcej

Skanowanie 3D zwierząt

Skanowanie 3D jest bardzo przydatne kiedy chcemy odwzorować obiekty, które są trudne do manualnego zaprojektowania – posiadają unikatowy i skomplikowany kształt. Do taki typów obiektów zalicza się zwierzęta. W ciągu kilku - kilkunastu sekund jesteśmy w stanie uzyskać skan 3D naszego zwierzaka.

skanowanie 3D zwierząt

Dowiedz się więcej

Skanowanie 3D człowieka

Sposobem wykorzystania skanowania 3D osób jest  wydrukowanie otrzymanych skanów 3D na drukarce 3D. Możemy wydrukować taką postać w miniaturze i mieć pewien rodzaj statuetki albo wykonać wydruk 1:1 i uzyskać „pomnik”. Dla przykładu można zeskanować rekonstruktorów z danej epoki a powstały wydruk 3D umieścić na wystawie albo w muzeum.

skanowanie 3D człowieka

Dowiedz się więcej

Skanowanie 3D obuwia

Skanowanie 3D znajduje liczne zastosowania w branży obuwniczej. Wynik skanowania 3D zawiera wszystkie potrzebne informacje do wykorzystania podczas wizualizacji tj. geometrię oraz kolor. Dzięki temu taki skan 3D może być przydatny jeśli chcemy zaprezentować swój produkt w Internecie, albo podczas prezentacji online.

skanowanie 3D obuwia

Dowiedz się więcej

Skanowanie 3D AGD i jego części

Jeśli mamy jakiś detal AGD np. obudowę miksera, suszarki do włosów albo odkurzacza ale nie mamy jego modelu 3D CAD  to wykorzystując skanowanie 3D oraz wykonując usługę inżynierii odwrotnej możemy taki model 3D uzyskać. Taki model to podstawa do dalszych prac modyfikacyjnych, jak i produkcyjnych.

skanowanie 3D AGD

Dowiedz się więcej

Skanowanie 3D zabawek

W przypadku kiedy posiadamy fizyczny obiekt, a nie mamy jego modelu 3D, który jest niezbędny do dalszego jego powielania, skanując detal i robiąc na podstawie zeskanowanej geometrii model CAD, możemy wznowić produkcję części. Również możemy zeskanować obiekt tylko po modyfikacjach (prototyp) i te zmiany nanieść na model 3D. 

skanowanie 3D zabawek

Dowiedz się więcej

Skanowanie 3D drewna

Możemy zeskanować drzewo, jego pień lub polano. Może wydać się dziwne, ale jeśli potrzebujemy takich obiektów do wizualizacji to usługa skanowania 3D drewna może być niezastąpiona. Innym ciekawym przykładem, jest skanowanie drzewa w odstępach czasu (np. co kwartał) i nakładając na siebie kolejne wyniki możemy przeprowadzić analizy zmiany kształtu.

skanowanie 3D drewna

Dowiedz się więcej

Skanowanie 3D kolorów i tekstury

Stosowane przez nas skanery w pełni spełniają te wymagania. Poza wysoką rozdzielczością i dokładnością otrzymana siatka trójkątów posiada także informację o kolorach RGB dla każdego wierzchołka trójkąta. W celu otrzymania kolorów o jeszcze wyższej szczegółowości możliwym jest również połączenie techniki skanowania 3D skanerem ręcznym z fotogrametrią – techniką wykorzystującą wysokiej rozdzielczości aparat fotograficzny.

skanowanie 3D z kolorem

Dowiedz się więcej

Oczywiście istnieje również wiele innych możliwości zastosowania skanerów 3D - wszystko zależy od zapotrzebowania klientów. Jeśli są Państwo zainteresowani usługami skanowania 3D i/lub usługami inżynierii odwrotnej, bądź mają dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!

Skanowanie 3D mebli

Skan 3D to najszybsza metoda uzyskania geometrii 3D detali, z wiernym odwzorowaniem kształtu, jak i koloru (tekstury). Jest to bardzo przydatne w momencie, kiedy chcemy zrobić prezentację 3D, osadzić nasz mebel w środowisku rozszerzonej rzeczywistości albo zaprezentować nasz detal na stronie www.

skanowanie 3D mebli

Dowiedz się więcej

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

 linkedin facebook innovar mail biuro innovar

innovar 3d

innovar 3d skanowania 3d