logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

pomiary 3D z drona
skanowanie 3d walca drogowego
skanowanie 3d tuning samochodu
skanowanie 3d elementów z blachy
skanowanie 3d koparki
skanowanie 3d samolotu
skanowanie 3d samochodu
Druk 3d na podstawie skanu 3D
skanowanie 3d krzywki
skanowanie 3d hali
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d zawieszenia
skanowanie 3d ze zdjęć
skanowanie 3d pojazdów
skanowanie 3d części pojazdów
skanowanie 3d motocykli

Może interesuje Cię również...

usługi skanowania 3D agd

Usługi skanowania 3D i inżynierii odwrotnej

skanowanie 3D agd
skanowanie 3D części maszyn
usługa skanowania 3D części maszyn

Jeśli mają Państwo potrzebę skorzystania z usługi skanowania 3D AGD albo usługi inżynierii odwrotnej AGD to zapraszamy do kontaktu w celu poznania wyceny.

Skanowanie 3D w celu kontroli jakości

Wyżej wspomniana siatka z racji wysokiej dokładności i rozdzielczości bardzo dobrze nadaje się do przeprowadzenia kontroli jakości produkowanego detalu. Możemy dokonać analizy na samym wyniku skanowania 3D np. pomiar odległości między punktami, kąty, jak i przeprowadzić pomiar powierzchni i objętości (więcej tutaj). Innym sposobem przeprowadzenia kontroli jakości jest porównanie siatki trójkątów do modelu CAD i stworzenie kolorowej mapy odchyłu, dzięki której jesteśmy w stanie sprawdzić, czy nasz zeskanowany obiekt mieści się w założonej tolerancji. Skan sprzętu AGD to rozwiązanie wybierane przez producentów dla optymalizacji procesów wytwórczych, jak również przez inżynierów szukających nowych rozwiązań.

Skanowanie 3D w celu przeprowadzenia inżynierii odwrotnej.

Jeśli mamy jakiś detal AGD np. obudowę miksera, suszarki do włosów albo odkurzacza, ale nie mamy jego modelu 3D CAD  to wykorzystując skanowanie 3D oraz wykonując usługę inżynierii odwrotnej możemy taki model 3D uzyskać. Taki model to podstawa do dalszych prac modyfikacyjnych, jak i produkcyjnych. Model 3D mogą posłużyć do stworzenia rysunków 2D. Przeprowadzony skan AGD, po przekształceniu obiektów siatkowych na bryłowe, może posłużyć do wytwarzania różnorodnych produktów. Realizujemy wizualizację nawet najbardziej skomplikowanych kształtów.

Skanowanie 3D w celu wizualizacji.

Wynikiem skanu 3D jest kolorowa siatka trójkątów. Można ją wykorzystać do umieszczenia naszych produktów AGD na stronie lub w prezentacji 3D. Może posłużyć do renderingu, znajdzie swoje miejsce w środowisku 3D, np. w grach komputerowych.

Usługi skanowania 3D AGD – dlaczego?

Skanowanie 3D to proces, w którym przy użyciu specjalistycznych skanerów jest tworzona wirtualna geometria obiektów rzeczywistych. Wynikiem skanowania 3D jest siatka trójkątów, która posiada również informacje o kolorze skanowanego obiektu. Wynik taki można zapisać m.in. jako plik .stl (siatka trójkątów) albo .obj (siatka trójkątów z kolorem). Takie pliki są podstawą do inżynierii odwrotnej.

Skanowanie 3D AGD

Skanowanie 3D AGD i jego części

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D