logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

Więcej przykładów skanowania 3D dla ecommerce:

Chcę otrzymać wycenę usługi

Można też zlecić takie usługi firmie zewnętrznej. Taką firmą jest INNOVAR, posiadająca odpowiedni sprzęt do tego oraz wieloletnie doświadczanie w branży skanowania 3D. Jaki jest koszt wykonania takiej usługi? Wszystko zależy od skomplikowania detalu, docelowego wykorzystania oraz ich ilości. Nie mamy stałego cennika, więc zachęcamy do składnia zapytań i kontaktu z naszą firmą. Możemy zeskanować nawet bardzo małe detale, średnie i duże jak samochód czy samolot. W tej tematyce również ciekawe może się okazać skanowanie 3D budynków. Wykonujemy również zdjęcia i filmy przy użyciu drona.

Usługi skanowania 3D e-commerce

Aby pozyskać, modele 3D, należy użyć do tego odpowiedniego, profesjonalnego skanera 3D i wykonać pomiary, potem otrzymane wyniki obrobić i przygotować pod publikowanie w Internecie. Oprócz samego skanowania 3D trzeba też detal odpowiednio przygotować. Często zależy nam na pełnym skanie 3D, więc detal trzeba obracać i zmieniać jego pozycje do skanowania. W przypadku detali sztywnych nie ma większego problemu, jednak duża część elementów będzie wiotka i elastyczna – odkształcająca się pod własnym ciężarem. W takich przypadkach należy przygotować stanowisko pomiarowe. Po samym procesie skanowania 3D, pliki trzeba obrobić, usunąć artefakty oraz dopracować (nigdy wynik skanowania 3D nie jest od razu idealny). Potem pozostaje tylko przygotować odpowiednio pliki do umieszczenia na stronie www (plik nie może mieć zbyt dużej wagi, a niekiedy wyjściowe pliki mogą być wielkości setek MB, jak i GB danych).

Skanowanie 3D w branży e-commerce – jak wykonać?

skan 3d ecommerce
skan 3D psa ecommerce
ecommerce skan 3D fajans
skan 3D prezentacja ecommerce
skan 3d drewna ecommerce
skan 3d jedzenie ecommerce
skan 3d buta ecommerce
skan 3D torebki do ecommerce

Posiadanie realistycznych modeli 3D, może przyczynić się do lepszej, ciekawszej promocji naszego produktu, co będzie skutkować zwiększonym zyskiem ze sprzedaży. Wizualizacje produktowe generują większy ruch na stronie i pozwalają klientowi zapoznać się ze wszystkimi szczegółami i detalami.

Większość ofert produktów oprócz opisu tekstowego posiada zdjęcia przedmiotu, rzadziej film prezentujący detal. W większości przypadków są to wystarczające informacje, aby zaprezentować produkt do sprzedaży. Jednak, kiedy chcemy iść krok dalej i prezentować nasz produkt, bardziej wyrafinowanie, i iść z duchem czasu i korzystać takich rozwiązań jak AR czy VR, albo chcemy zaprezentować tak obiekt, aby potencjalny klient mógł sobie nim poobracać 360, potrzebujemy modelu 3D. W części przypadków można wykorzystać do tego celu pliki CAD producenta wyrobu, jednak nie zawsze są one udostępniane. W sprzedaży mamy też dużo przedmiotów, które nie są produkowane albo nie ma do nich pełnych modeli 3D tylko ich poszczególne składowe. Takimi przykładami jest żywność, rośliny, odzież, obuwie, rzeźby i wiele innych.

Dlaczego skanowanie 3D jest przydatne dla e-commerce?

Skanowanie 3D polega na przeniesieniu obiektu rzeczywistego do środowiska wirtualnego w postaci 3D. Po zeskanowaniu uzyskujemy model, który wiernie odzwierciedla wymiary jak i kolor mierzonego obiektu. Jak wykonuje się taką usługę jak wizualizacje produktów 3D? Skan 3D, czyli wynik skanowania 3D, najczęściej zapisuje się jako siatka trójkątów. Taki model 3D może być wykorzystany do wizualizacji, prezentacji online, rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości (AR i VR) oraz do inżynierii odwrotnej.

Przykłady modeli do testowania AR na dole strony!

Skanowanie 3D co to jest?

E-commerce, można zdefiniować jako handel w Internecie. Zakup w ten sposób robi co raz więcej użytkowników i jest to jedna z najszybciej rozwijających się branż internetowych.

Skanowanie 3D dla E-commerce

SKANOWANIE 3D E-COMMERCE

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D