innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

Do tego celu wykorzystujemy oprogramowanie, które pozwala zrobić przekrój przez siatkę trójkątów. Odpowiednie wirtualne spasowanie silnika i skrzyni biegów ułatwia całą prace. Posiadając przekroje przez elementy, należy je ręcznie przekonwertować szkic 2D – na tym etapie wprowadzamy poprawki technologiczne, oraz tworzymy kształty wg wytycznych klienta. Wygenerowany przez nas plik (najczęściej .dwg) – nadaje się do wypalenia na laserze, również klient może na nim przeprowadzić poprawki wg swojej uznania. Zapraszamy do kontaktu

Projekt 3D kryzy.

W celu stworzenia kryzy, potrzebujemy skanu 3D silnika oraz skrzyni biegów. Oba elementy należy przygotować do skanowania, a następnie przeprowadzić pomiar. Jeśli wszystko jest dobrze przygotowane to pomiar 3D zajmuje kilka minut. Następnie trzeba oba skanu 3D połączyć ze sobą, w sposób logiczny oraz precyzyjny. Gdy mamy tak przygotowane skany 3D możemy przystąpić do zrobienia projektu kryzy.

Kryza to element łączący silnik wraz z skrzynią samochodową. Kryzę potrzebujemy w momencie, kiedy musimy połączyć niededykowane ze sobą silniki i skrzynie biegów. Takie przypadki występują najczęściej w samochodach offrodowych oraz technicznych samochodach użytkowych.

Skanowanie 3D skrzyni biegów oraz silnika

Skanowanie 3D w celu stworzenia kryzy.

Skanowanie 3D to proces, w którym uzyskujemy wirtualna geometrie skanowanego przedmiotu. Do tego celu wykorzystuje się najczęściej skaner 3D. Najważniejszymi cechami skanowania 3D w branży automotive jest dokładność i rozdzielczość skanu 3D, dosyć często wymaga się, aby skaner 3D był mobilny a przestrzeń pracy jest ograniczona.

Skanowanie 3D kryza. Skan 3D sinika i skrzyni biegów w celu stworzenia projektu kryzy

Skanowanie 3D kryza. Skan 3D sinika i skrzyni biegów w celu stworzenia projektu kryzy

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2023 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D