logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

pomiary 3D z drona
skanowanie 3d walca drogowego
skanowanie 3d tuning samochodu
skanowanie 3d elementów z blachy
skanowanie 3d koparki
skanowanie 3d samolotu
skanowanie 3d samochodu
Druk 3d na podstawie skanu 3D
skanowanie 3d krzywki
skanowanie 3d hali
skanowanie 3d budynków
skanowanie 3d zawieszenia
skanowanie 3d ze zdjęć
skanowanie 3d pojazdów
skanowanie 3d części pojazdów
skanowanie 3d motocykli

Może interesuje Cię również...

Oprócz skanowania 3D odlewów, wykonujemy skanowanie 3D kokil i inżynierię odwrotną kokil na podstawie skanu 3D. Skanowanie 3D kokil, może wynikać z ich zbyt dużego zużycia i baraku dokumentacji 3D. Wykonując skan 3D kokil i wykonując na jej podstawie model 3D, odzwierciedlamy nie tylko kształt ale wszystkie obszary technologiczne - pochylenia, wymiary uwzględniające skurcz oraz komory na naddatek/odpad. 

usługi projektowania 3D

Skanowanie 3D kokil 

Usługi skanowania 3D odlewów oraz projektowanie 3D

skanowanie 3D odlewów
projektowanie 3D form
usługa skanowania 3D odlewów

Jeśli są Państwo zainteresowani skanowaniem 3D, usługami inżynierii odwrotnej lub interesuje Państwa projektowanie 3D zapraszamy do kontaktu

Na podstawie skanu 3D jesteśmy w stanie stworzyć dokumentację 3D – tj. wykonać model CAD. Taki rodzaj usługi jest niezbędny, gdy posiadamy detal, a nie posiadamy do niego dokumentacji. Sam proces skanowania 3D i inżynierii odwrotnej jest znacząco szybszy, a przede wszystkim bardziej precyzyjny, niż projektowanie tradycyjne na podstawie zwykłych pomiarów. Model 3D może być również wykorzystany do symulacji komputerowych.

Innym ciekawym zastosowaniem skanowania 3D jest możliwość, stworzenia wirtualnych geometrii bardzo skomplikowanych wzorów. Takie modele można wykorzystać do stworzenia form odlewniczych a finalnie uzyskać odlew o unikatowym kształcie. Przykładem jest zeskanowana unikatowa płaskorzeźba, której to model posłużyć może do stworzenia matryc.

Usługa skanowania 3D początkiem usługi inżynierii odwrotnej

Na wyniku skanowania 3D można dokonać pomiarów odległościowych (od punktu do punktu) jak i nałożyć go na model CAD (wzorcowy) i zobaczyć odchylenia wykonanego detalu od projektu. Jest to bardzo przydatne narzędzie w procesie wytwarzania nowych elementów. Taki raport wskazuje też, ile mamy naddatku materiału w danym miejscu na detalu, co może poprawić proces dalszej jego obróbki.

Skan 3D odlewów do jego kontroli

Odlewnictwo to istotna branża, w której wykorzystuje się technologię skanowania 3D. Wynikiem pomiaru 3D jest siatka trójkątów, która zawiera precyzyjne informacje o geometrii i kolorze zeskanowanego detalu. Skanowanie 3D obiektów, które są wykonane techniką odlewania jest bardzo przydatne na wielu płaszczyznach.

Skanowanie 3D odlewu

Skanowanie 3D odlewu

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D