Chcę otrzymać wycenę usługi

 youtube innovar linkedin facebook innovar mail biuro innovar 

Wypełniając  powyższe formularz wyrażają Państwo zgodę na naszą politykę prywatności, z którą można zapoznać się tutaj. 

 

 

©2024 Innovar3D. All rights reserved.

 

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
cena skan 3D

logo innovar 3d skanowania 3d

innovar 3d

przejście na youtube innovar kanał Wejdz na linkedIN INNOVAR wejdź na stronę facebook innovar napisz wiadomość email do innovar skanowanie 3D Przejście do Instagram skanowanie 3D innovar

  telefon +48 799 01 77 77                     kontakt innovar biuro@innovar.pl                     godziny otwarcia 9:00 - 16:00

26 października 2023
Skanowanie 3D komory hydrotechnicznej

Skanowanie 3D BMW E46

 

Wykorzystują skanowanie 3D otrzymujemy cyfrowy model 3D skanowanego przedmiotu. Cechy jakie charakteryzują skan 3D wykonany skanerem 3D, to dokładność wymiarowa, duża rozdzielczość siatki trójkątów oraz informacje o kolorze. Wykorzystując odpowiednio technologię skanowania 3D jesteśmy wstanie zeskanować takie obiekty jak rzeźby, części maszyn, budynki czy też samochody.

Skan 3D BMW

Skan 3D BMW.

 

W tym artykule opiszemy skanowani 3D samochodu marki BMW modelu E46. Zgłosiła się do nas firma, która zajmuje się produkcją bodykitów do samochodów. Obecnie wykorzystują wzory, które stworzyli metodą prób i błędów. Teraz, aby być bardziej efektywnym oraz konkurencyjnym, zdecydowali się wykorzystać skan 3D BMW, w celu dopasowania swojej wirtualne wizji do skanu samochodu.

Usługa skanowania 3D BMW samochodu

Skanowanie 3D samochodu BMW.

 

Pierwszy etap tej realizacji to przygotowanie samochodu do skanowania i przeprowadzenia skanu 3D E46. Te dwa etapy jest to proces, który zajmuje średnio 1-2 godziny. Kolejny etap to przygotowanie wyników. Połączenie wszystkich skanów w jeden model 3D. Powstałą siatkę trójkątów należy już tylko wyczyścić i przygotować wg potrzeb klienta. Kilka dni roboczych po skanowaniu 3D klient otrzymuje model siatki trójkątów zapisany np. jak .stl i może dalej działać w swoim oprogramowaniu. Istnieje również możliwość stworzenia model CAD na podstawie skanu 3D BMW – jest to usługa inżynierii odwrotnej.

 

Skan BMW

skanowanie samochodu

 

 

Skanowanie 3D BMW